Stránky Penzionu Mahler v obci Kaliště

Monthly Archives: Květen 2017

Koncert pěveckého smíšeného sboru Kärntner Landesjugendchor z Korutan – 26. května 2017 (pátek) / 19:00 hodin

Zveme Vás na koncert pěveckého smíšeného sboru Kärntner Landesjugendchor z Korutan (Rakousko). Tento 60-ti členný sbor se v Kalištích představí v rámci Festivalu sborového umění Jihlava 2017 . Poslední vrcholné výsledky sboru zahrnují působivé provedení mírové mše Karla Jenkinsa The Armed Man ve Velkém slavnostním sále v Salcburku a v Itálii (2013), koncertní turné do Jižní Afriky s vystoupením ve známém Drakensberg Boys Choir School v Johannesburgu a Kapském Městě (2014). Rok 2015 – vítěz Grand Prix 29. mezinárodní sborové soutěže Praga Cantat.
Program:
Anton Bruckner – Locus iste
Andrej Makor – O lux beata Trinitas
Mashup: Breathe on me, Breath of God/Put Vejini
Antonín Dvorák – Napadly písne
John Miles (Arr. Oliver Gieß) – Music
Beyoncé (Arr. Alessandro Cadario) – Single Ladies
Domenico Modugno (Arr. Alessandro Cadario) – Nel blu dipinto di blu
Coldplay (Arr. Alessandro Cadario) – Fix you
Folk song (Arr. Oskar Dev) – Veterček po zraku gre
Christian Dreo – Tråg mi, Wind
Rezervace míst: 602 109 897, nebo kutisjiri@seznam.cz

Večer krásných melodií – závěrečné a absolventské vystoupení žáků ZUŠ G. Mahlera – 19. května 2017 (pátek) / 17:30 hodin VYPRODÁNO !!!

Závěrečné a absolventské vystoupení žáků ZUŠ G. Mahlera se uskuteční v pátek 19.5.2017 od 17:30 v rodném domě G. Mahlera v Kališti. V podání žáků pěveckého oddělení ze třídy Bohdana Petroviće, zazní mnoho známých i neznámých písní, hitů, chansonů a muzikálových melodií. Účinkují: T. Felcanová, D. Kasalová, K. Kolčavová, G. Kratochvílová, A. Racková, A. Čejka, A. Holub, D. Machek, V. Veselý a spolužáci absolventi. Hostem večera bude Simona Zástěrová (ze třídy Lucie Honzlové) a o hudební doprovod se postará Martin Dvořák.\r\nPředprodej vstupenek: B. Petrović ZUŠ, Info Humpolec, Hospůdka Mahler, nebo mailem kutisjiri@seznam.cz